CV

شرکت دانش بنیان آی تِک به شماره ثبت 393575 با پشتوانه بیش از پانزده سال فعالیت مستمر پدید آورندگان آن در صنعت فناوری اطلاعات و ارتباطات کشور، جهت ایجاد یک کسب و کار جدید و ارائه‌ خدمات و سرویس‌های مختلف با کیفیتی متفاوت در سال 1389 پا به عرصه ظهور گذاشته است و دارای رتبه 4 “مشاوره و نظارت بر اجرای طرحهای انفورماتیکی و فناوری اطلاعات و ارتباطات” و رتبه 4 ” خدمات پشتیبانی  ” و  رتبه 5 ” شبکه داده های رایانه ای و مخابراتی ”  از سازمان برنامه و بودجه کشور می باشد و در سال 1393 موفق به کسب عنوان دانش بنیان از” معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری” شد.

شرکت دانش بنیان آی تِک آرا راهکارهای پیشنهادی خود را با توجه به امکانات مشتریان و شرایط روز کشور، به عنوان عملی‌ترین و مقرون به صرفه‌ترین راهکار ارائه می‌کند و برآن است تا با ارائه خدمات خود بر پایه‌ اصول مشتری ‌مداری و تکیه بر استانداردهای بین المللی، دریچه‌ جدیدی را در زمینه‌ ارائه خدمات در کشور بگشاید و مشتریان خود را با وجه جدیدی از نوع و کیفیت خدمات آشنا کند.

مدیریت زمان از اساسی ترین آیتم ها در پروژه ها محسوب می شود و تجربه پروژه های موفق ثابت کرده است که زمان و اجرای به موقع هر فاز چگونه می تواند سود سرشار را به سرمایه گذار بازگرداند. سرعت، کیفیت و خلاقیت از اصول بنیادین پرسنل بوده و این شرکت خود را متعهد به رعایت اخلاق حرفه ای در تمامی پروژه ها می داند.

شرکت دانش بنیان آی تِک آرا با کادری مجرب در زمینه مشاوره ، طراحی ، تامین تجهیزات و اجرای خطوط فیبر نوری در نقاط مختلف کشور ، آمادگی خود را جهت همکاری با سازمان ها و شرکت ها اعلام می دارد.