دفتر کار و شرکت :
استان خراسان رضوی ، مشهد
بلوار وکیل آباد ،وکیل آباد50/1 شماره 37

تماس با ما :
info@itechco.net

شماره تماس :
051-38938167

Facebook

Twitter

کپی رایت 2015 شرکت دانش بنیان آی تِک.
تمامی حقوق محفوظ است.

اینستاگرام

 

تلگرام

جستجو
شرکت دانش بنیان آی تِک به شماره ثبت 393575 با پشتوانه بیش از پانزده سال فعالیت مستمر پدید آورندگان آن در صنعت فناوری اطلاعات و ارتباطات کشور، جهت ایجاد یک کسب و کار جدید و ارائه‌ خدمات و سرویس‌های مختلف با کیفیتی متفاوت در سال 1389 پا به عرصه ظهور گذاشته است و دارای رتبه 4 “مشاوره و نظارت بر اجرای طرحهای انفورماتیکی و فناوری اطلاعات و ارتباطات” و رتبه 4 ” خدمات پشتیبانی  ” و  رتبه 5 ” شبکه داده های رایانه ای و مخابراتی ”  از سازمان برنامه و بودجه کشور می باشد و در سال 1393 موفق به کسب عنوان دانش بنیان از” معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری” شد.
شرکت دانش بنیان آی تِک آرا راهکارهای پیشنهادی خود را با توجه به امکانات مشتریان و شرایط روز کشور، به عنوان عملی‌ترین و مقرون به صرفه‌ترین راهکار ارائه می‌کند و برآن است تا با ارائه خدمات خود بر پایه‌ اصول مشتری ‌مداری و تکیه بر استانداردهای بین المللی، دریچه‌ جدیدی را در زمینه‌ ارائه خدمات در کشور بگشاید و مشتریان خود را با وجه جدیدی از نوع و کیفیت خدمات آشنا کند.
مدیریت زمان از اساسی ترین آیتم ها در پروژه ها محسوب می شود و تجربه پروژه های موفق ثابت کرده است که زمان و اجرای به موقع هر فاز چگونه می تواند سود سرشار را به سرمایه گذار بازگرداند. سرعت، کیفیت و خلاقیت از اصول بنیادین پرسنل بوده و این شرکت خود را متعهد به رعایت اخلاق حرفه ای در تمامی پروژه ها می داند.
شرکت دانش بنیان آی تِک آرا با کادری مجرب در زمینه مشاوره ، طراحی ، تامین تجهیزات و اجرای خطوط فیبر نوری در نقاط مختلف کشور ، آمادگی خود را جهت همکاری با سازمان ها و شرکت ها اعلام می دارد.